gastro pfaff kontakt e-shop

Gastro vybavení, gastro, vybavení pro gastronomii

Nabízíme gastro vybavení pro restaurace a gastronoické porvozy např.: porcelán - sady i jednotlivé díly, sklo a sklenice, příbory, dekorační předměty, textil, příslušenství, doplňky a mnoho dalších užitečných položek.

Veškeré gastro vybavení z našem e-shopu Vám doručíme až do Vašeho domu nebo provozovny na dobírku.

gastro vybavenígastro vybavení

Velmi kvalitní hotelový porcelán, vybavení restaurace, dekorace, hotelový textil, nábytek, příslušenství, vybavení kuchyně atd.

Gastro vybavení

prostřený stůl

Nejdůležitějším aspektem na, který je potřeba se zaměřit v gastronomii a stravovacích službách, je bezesporu kvalita gastro vybavení, které při práci používáte. Nákup správného gastro vybavení je skutečně důležitý.
Na první pohled stejná gastro technika, která se liší pouze v detailech, má velmi často zásadní rozdílné užitné vlastnosti. Tyto rozdíly mají velký vliv nejen na funkčnost a ekonomiku provozu, ale i na náročnost údržby a v neposlední řadě životnost gasto zařízení. Výsledkem pak je zásadní vliv na efektivitu gastro provozu, kvalitu jídel a nápojů, spokojenost hostů a následně na zisk.

Pokud chcete ve svém zařízení nabízet něco výjimečného, zvolte si námi dodávanou značku VEGA . Sortimentem tohoto výrobce zajistíte vysokou kvalitu gastro vybavení ve Vašem provozu.

PFAFF Gastro je největším internetovým obchodem s profesionálním gastro vybavením. Všechny gastronomické zařízení a vybavení, které se nachází v naší nabídce, jsou určeny pro použití v profesionálních kuchyních, ale i v domácnostech.

Naši odborníci Vám poradí při výběru gastro vybavení. Navrhujeme a vybavujeme hotelové kuchyně, restaurace, bary, jídelny, školní kuchyně, pizzerie, pekárny, řeznické obchody, cukrárny, fast-foody, cateringové firmy a jiné objekty, které vyžadují profesionální gastronomické zařízení.

Kontakt

PFAFF - SERVIS spol. s r.o

Mapa

Naše projekty

ŠICÍ STROJE PFAFF
Prodej a servis šicích strojů Pfaff, Zetina a Veronica.

šicí stroje

PFAFF HOTELOVÉ VYBAVENÍ
Internetový obchod s hotelovým vybavením, dekoracemi a gastro.

šicí stroje

Doporučujeme

Talíře, příbory, skleničky a další kuchyňské potřeby všeho druhu. Vybavení gastro provozoven a hotelů.