gastro pfaff kontakt e-shop

Gastronomické vybavení, gastro, gastro vybavení

Nabízíme kvalitní gastronomické vybavení pro restaurace, hotely, pensiony, restaurace, bary.

Vybavte si hotel nebo restauraci kvalitním gastronomickým vybavením: Porcelán, sklo, příbory, vybavení kuchyně, aranžování stolů, bar, bufet, nábytek, textil, dekorace, jídelní karty a příslušenství.

GastronomickéGastronomické

Veškeré námi nabízené zboží naleznete v našem gastronomickém e-shopu.

Gastronomické vybavení

Nejdůležitějším aspektem, na který je potřeba se zaměřit v gastronomii a stravovacích službách, je bezesporu kvalita gastronomického vybavení, které při práci používáte. Nákup správného gastro vybavení je skutečně důležitý.
Na první pohled stejná gastro technika, která se liší pouze v detailech, má velmi často zásadní rozdílné užitné vlastnosti. Tyto rozdíly mají velký vliv nejen na funkčnost a ekonomiku provozu, ale i na náročnost údržby a v neposlední řadě životnost gasto zařízení. Výsledkem pak je zásadní vliv na efektivitu gastro provozu, kvalitu jídel a nápojů, spokojenost hostů a následně na zisk.

talíř se sklenicí

Pokud chcete ve svém zařízení nabízet něco výjimečného, zvolte si námi dodávanou značku VEGA. Sortimentem tohoto výrobce zajistíte vysokou kvalitu gastro vybavení ve Vašem provozu.

PFAFF Gastro je největším internetovým obchodem s profesionálním gastro vybavením. Všechny gastronomické zařízení a vybavení, které se nachází v naší nabídce, jsou určeny pro použití v profesionálních kuchyních, ale i v domácnostech.

Naši odborníci na gastronomické vybavení Vám poradí při výběru gastro vybavení. Navrhujeme a vybavujeme hotelové kuchyně, restaurace, bary, jídelny, školní kuchyně, pizzerie, pekárny, řeznické obchody, cukrárny, fast-foody, cateringové firmy a jiné objekty, které vyžadují profesionální gastronomické zařízení.

Kontakt

PFAFF - SERVIS spol. s r.o

Mapa

Naše projekty

ŠICÍ STROJE PFAFF
Prodej a servis šicích strojů Pfaff, Zetina a Veronica.

šicí stroje

PFAFF HOTELOVÉ VYBAVENÍ
Internetový obchod s hotelovým vybavením, dekoracemi a gastro.

šicí stroje

Doporučujeme

Talíře, příbory, skleničky a další kuchyňské potřeby všeho druhu. Vybavení gastro provozoven a hotelů.